Laptop Toshiba Satellite Pro A50

Komputery

Większa wydajność – mniej przestojów

Satellite Pro A50 to urządzenie, na którym możesz polegać. Jesteśmy tego tak pewni, że każdy model jest objęty gwarancją niezawodności – obietnicą, że w przypadku mało prawdopodobnej awarii zapewnimy ci pełny zwrot kosztów i bezpłatną naprawę*. W rezultacie przestoje będą mniej kosztowne, a Twoja wydajność wzrośnie.

*Measured with Mobile Mark 2014.

Pożądana wydajność

Bez względu na Twoje zawodowe potrzeby, w ofercie Satellite Pro A50 znajdziesz właściwe połączenie procesorów, dysków i rozdzielczości ekranu, które umożliwi Ci wydajniejszą pracę. Wybierz spośród zaawansowanych procesorów Intel® Core™ oraz dysków HDD lub SSD i dostosuj rozdzielczość ekranu oraz wydajność karty graficznej do swoich wymagań — stwórz sobie idealny komputer do pracy.

Monitor interaktywny IDBoard 65 Android 6.0 4K L

Funkcje biznesowe

Satellite Pro A50 opracowano z myślą o biznesie. Intel® Wi-Fi i LAN zapewniają niezawodną łączność, a matowy ekran o przekątnej 39,6 cm (15,6 cali) wyświetla kryształowo czysty obraz. Co więcej, pełnowymiarowa klawiatura oferuje dostęp do wszystkich funkcji i większy komfort. Satellite Pro A50 może też działać w trybie cichym, żeby nic nie przeszkadzało Ci w pracy.

** Drop-tested up to 70cm. Spill-resistant keyboards help protect your data from accidental spills up to 30 ml, allowing you 3 minutes shut down time to save your data.

Ochrona danych

Satellite Pro A50 oferuje wbudowaną funkcję Toshiba Easyguard, przez co jest odporny na zalanie oraz upadki** i skuteczniej chroni Twoje dane. Jest też dobrze zabezpieczony: otwór na blokadę Kensington zapewnia bezpieczeństwo samego urządzenia, a wstępnie zainstalowane oprogramowanie McAfee chroni wszystkie dane od momentu pierwszego włączenia laptopa. Satellite Pro A50 oferuje nawet układ TPM do szyfrowania danych, żeby nie wpadły w niepowołane ręce.

Łatwe podłączanie

Za pośrednictwem złączy HDMI, RGB, USB 3.0, Gigabit LAN i opcjonalnie USB-C możesz szybko, łatwo i w każdej sytuacji podłączać wszystkie potrzebne do pracy urządzenia peryferyjne. Dodatkowe udogodnienie stanowi pełnowymiarowe gniazdo kart SD, a także najnowsza technologia łączności bezprzewodowej — w tym Intel® WiDi, która umożliwia wyświetlanie materiałów z komputera na dużym ekranie bez podłączania przewodów.

Profesjonalny i osobisty

Toshiba Satellite Pro A50 obsługuje szeroką gamę akcesoriów dla użytkowników biznesowych – szybko podłączaj dodatkowe ekrany i akcesoria biurkowe za pośrednictwem stacji dokującej Dynadock, zyskaj więcej miejsca na dane z wykorzystaniem zewnętrznych urządzeń Toshiba i bezpiecznie transportuj oraz przechowuj laptop w torbach, futerałach oraz wózkach*.

Monitor interaktywny IDBoard 65 Android 6.0 4K L

Usługi z myślą o nienagannej wydajności

Idealne działanie Twojego produktu Toshiba jest dla nas bardzo ważne. Aby Ci zapewnić maksymalne korzyści z inwestycji w rozwiązanie IT, oferujemy szeroką gamę usług, które podtrzymają ciągłość działania Twojej firmy na co dzień oraz świetnie dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz przedłużyć gwarancję standardową, podwyższyć poziom wsparcia, czy zarządzać wszystkimi zasobami na jednej platformie — jesteśmy Twoim wymarzonym partnerem!

Galeria produktu