IDCam Meeting Box All in One

Tak się teraz prowadzi wideokonferencje i spotkania online.

IDCam to kompaktowe urządzenie ALL-IN-ONE do prowadzenia wideokonferencji oraz spotkań online w małych i średnich zespołach. Kup teraz albo przewiń w dół i dowiedz się jak od dzisiaj mogą wyglądać Twoje spotkania online.

Zdjęcie prezentuje produkt IDCam z przodu. Produkt ma kształt ściętego stożka w kolorze biało-szarym. W górnej białej części urządzenia znajduje się obiektyw szerokokątnej kamery. Dolna, szara część urządzenia to dookólny głośnik.

Elegancko i stylowo.

W kompaktowej obudowie IDCam łączy szerokokątną kamerę, cztery czułe mikrofony oraz wydajny głośnik. Przy tym prezentuje się elegancko i stylowo.

Zdjęcie prezentuje górną część urządzenia IDCam. Ma ona kształt koła, którego cały obwód stanowi kolorowy wskaźnik LED informujący o stanie urządzenia. Teraz świeci on w kolorze pomarańczowym. Na obudowie widać cztery mikrofony MEMS oraz cztery dotykowe przyciski sterujące: przycisk z czerwoną ikoną przekreślonego mikrofonu, przycisk z zieloną ikoną przekreślonej kamery, przycisk plus i przycisk minus.
Zdjęcie prezentuje od przodu górną część urządzenia IDCam. Widać obiektyw kamery.
Zdjęcie prezentuje fragment dolnej części urządzenia IDCam - widać fakturę materiałowej szarej maskownicy dookólnego głośnika.

Małe pomieszczenie? Nic nie szkodzi.

Za sprawą obiektywu o szerokim kącie widzenia 100° IDCam Meeting Box nawet w małych pomieszczeniach pokaże wszystkich zebranych uczestników spotkania.

Infografika prezentuje widok na stół konferencyjny z lotu ptaka. Przy stole siedzą na krzesłach uczestnicy spotkania online - 6 osób. Urządzenie IDCam stoi na stole po jego prawej stronie. Kamera skierowana jest w stronę uczestników. Graficznie przedstawiono kąt widzenia kamery, który wynosi 100 stopni. Jest on tak szeroki, że wszyscy uczestnicy spotkania są dobrze widoczni w kamerze.
Infografika prezentuje monitor. Wyświetla się na nim obraz ze standardowej kamery konferencyjnej o kącie widzenia 70 stopni. Widać dobrze sylwetki i twarze trzech uczestników spotkania zgromadzonych przy stole konferencyjnym oraz fragmentarycznie sylwetki dwóch innych osób biorących udział w spotkaniu.

Standardowa kamera o kącie widzenia 70°. Kamera nie obejmuje wszystkich uczestników spotkania.

Infografika prezentuje monitor. Wyświetla się na nim obraz z kamery IDCam o kącie widzenia 100 stopni. Widać dobrze sylwetki i twarze wszystkich pięciu osób zgromadzonych przy stole konferencyjnym i biorących udział w spotkaniu online.

IDCam Meeting Box. Wszyscy uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć w spotkaniu dzięki szerokiemu kątowi widzenia kamery.

Czy mnie widać? Czy mnie słychać?

Te pytania na spotkaniach online są codziennością ale wystarczy jedno spojrzenie na IDCam i już wiesz czy jesteś widoczny i słyszalny dla rozmówcy.

 

  • niebieskie światło – widać Cię i słychać
  • czerwone światło – mikrofon jest wyciszony
  • pomarańczowe światło – kamera jest wyłączona
  • czerwono-pomarańczowe światło – kamera i mikrofon są wyłączone
Fotografia przedstawia górny okrągły panel urządzenia IDCam. Cały obwód tego panela to wskaźnik LED informujący o stanie urządzenia. Teraz świeci w kolorze niebieskim.
Fotografia przedstawia górny okrągły panel urządzenia IDCam. Cały obwód tego panela to wskaźnik LED informujący o stanie urządzenia. Teraz świeci w kolorze czerwonym.
Fotografia przedstawia górny okrągły panel urządzenia IDCam. Cały obwód tego panela to wskaźnik LED informujący o stanie urządzenia. Teraz świeci w kolorze pomarańczowym.
Fotografia przedstawia górny okrągły panel urządzenia IDCam. Cały obwód tego panela to wskaźnik LED informujący o stanie urządzenia. Teraz świeci w kolorze żółtym.

Łatwa i intuicyjna obsługa zawsze pod ręką.

Graficzny panel dotykowy zapewnia prostą obsługę urządzenia bez konieczności ustawiania wszystkiego na komputerze. Włączenie/wyłączenie kamery lub mikrofonu odbywa się przez dotknięcie jednego przycisku. Panel pozwala sterować głośnością całego systemu.

Twój głos zawsze brzmi głośno i wyraźnie.

Zastosowanie czterech zaawansowanych mikrofonów MEMS 360° zapewnia idealny odbiór głosu każdej osoby znajdującej się na sali. Nie ma znaczenia czy jesteś z przodu, z tyłu czy z boku urządzenia – dźwięk zawsze jest zbierany idealnie w zakresie do 5m. Od tej pory nie ma znaczenia miejsce w którym siedzisz. Zawsze jesteś dobrze zrozumiany.

Idealny dźwięk w całej sali.
Z daleka i z bliska.

Wysokiej jakości głośnik o dookólnej charakterystyce 360° sprawia, że słyszalność rozmówcy w całej sali jest bardzo dobra.

Na dużym stole konferencyjnym z 10 krzesłami stoi urządzenie IDCam. Okręgiem wyróżniono pięciometrowy zasięg działania mikrofonów urządzenia. Widać, że wszystkie miejsca przy stole mieszczą się wewnątrz okręgu, co oznacza, że wszyscy uczestnicy spotkania będą dobrze słyszalni przez rozmówców.

Notuj i prezentuj swobodnie.
Klikaj i stukaj do woli.

Dzięki wbudowanym algorytmom sztucznej inteligencji IDCam skutecznie wycisza hałas z otoczenia taki jak stukanie komputerowej klawiatury czy myszki. Tłumi także szum wydawany przez wentylator komputera i klimatyzację. To sprawia, że słychać Cię znakomicie.

Infografika pokazuje urządzenie IDCam. Strzałkami pokazano docierające do urządzenia głos oraz hałas. Urządzenie dobrze tłumi hałas. Strzałką zaprezentowano wychodzący z urządzenia głos HD pozbawiony zakłóceń.
Infografika prezentuje dwie sytuacje rozmowy pomiędzy dwoma osobami. Pierwsza odbywa się przez krótkofalówkę - rozmowa odbywa się jednokierunkowo. Kiedy jedna osoba mówi, to druga słucha. Nie można mówić i jednocześnie słuchać rozmówcy. Druga rozmowa odbywa się przez IDCam. Rozmowa odbywa się dwukierunkowo. Obaj rozmówcy mogą jednocześnie mówić i słuchać się nawzajem.

Spotkanie bez kompromisów dzięki technologii AI oraz Full Duplex.

Koniec z pogłosem samego siebie w głośnikach. Technologia sztucznej inteligencji AI wspierana przez Full Duplex to nieprzerwana możliwość jednoczesnego mówienia oraz słuchania rozmówcy bez zakłóceń. Technologia AI rozpoznaje dźwięk, który wydobywa się z głośnika wyciszając go zapewniając czysty dźwięk bez efektu echa.

Koniec z bałaganem i plątaniną kabli. Wreszcie możesz skupić się na pracy.

Wystarczy, że jednym przewodem USB połączysz IDCam ze swoim komputerem i już za chwilę możesz rozpocząć spotkanie.

Specjalne umiejętności są zbędne i każdy użytkownik poradzi sobie z tym bez najmniejszych problemów. Dzięki funkcji Plug&Play urządzenie uruchomi się automatycznie a Ty możesz się skupić na pracy.

Infografika prezentuje urządzenie IDCam podłączone do laptopa. Do połączenia pomiędzy urządzeniami wykorzystywany jest tylko jeden kabel.

Kompatybilny z wieloma platformami.

IDCam jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi platformami do wideokonferencji, takimi jak Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Skype, Webex by Cisco.

Wspierane systemy operacyjne: Mac OS, Windows 7, Windows 10, Windows 11 i Linux.

Potrzebujesz więcej informacji technicznych?

Pobierz kartę katalogową urządzenia IDCam Meeting Box All in One

Skontaktuj się z nami

Biuro-Serwis
Wojciechowska 21B
20-704 Lublin

E: info [at] biuro-serwis [dot] lublin [dot] pl
T: +48 81 524 21 12

Kup w sklepie

BlackWhite.TV
Dawidowska 10
05-500 Piaseczno

T: +48 535 070 775
T: +48 17 250 99 30